» Forum, Sohbet, İSKİLİP Haberleri, İskilipFM Radyo, İskilip Fotoğrafları, Resimleri, iskiliple ilgili videolar, İskilip Köyleri ve Daha Birçok İçerik.

• Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
    • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Konu Açan EmreKavlu

• Tutkun Üye
    Durumu Dışarda
  • Paylaş

Mürekkep Mürekkep Şiir Kalemle Mürekkep Kalemsiz Leke Kırıntı Dudağının kenarında Tam da ucunda Gülücük kırıntısı Düştü düşecek Biliyorum Öpsem büyüyecek Seni Sevmek Seni sevmek cambazlık Seni sevmek ateşbazlık Seni sevmek terbiyeli aslanlık Seni sevmek ele güne şaklabanlık Düştüm Gözden ağza Ağızdan ayağa Ayaktan yatağa Düştüm Ölmedim de daha Korkum Yüreğinin ucundan Yuvarlanmak boşluğa Kardelen
    • » Devamı
        Önce Üye Olmanız Gerekiyor
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 21.09.2014 03:31:58

» Cevap Veren EmreKavlu

• Tutkun Üye
    Durumu Dışarda
  • Menekşe Güzelim Menekşeler Her bir yaprakta tenin Açıyorlar birer birer Eriyor içim Aşkın kokusu Sinmiş herbirine Dokunsam ah dokunsam Menekşe yüzüne Sensizlik korkusu İşledi kalbime Menekşeler diktim kalbime Birer birer sıra sıra Mor menekşeler Aşk kokulu Hasret kokulu Sen kokulu Menekşe bahçesi yüreğim Bir değil her mevsim Seninle dopdolu Menekşe güzelim
    • » Devamı
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 22.01.2015 23:18:56

» Cevap Veren EmreKavlu

• Tutkun Üye
    Durumu Dışarda
  • Aşkım Aşkım Dün hastaydım Gece besbelli Sen üşümüşsün Bugün ağladım durduk yere Bilmiyorum neden Öğrendim sonra Sen üzülmüşsün Dalıp gidiyorum bu aralar Seni özlüyorum Ne zaman seni düşünsem Sende beni düşünmüşsün
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 22.01.2015 23:24:00

» Cevap Veren EmreKavlu

• Tutkun Üye
    Durumu Dışarda
  • Soluksuz Soluksuz mu uçtun okyanusu Hiç mi dinlenmedin Tek başına mı geldin bu kadar yolu Hiç mi deniz feneri görmedin Hepsi serap mıydı Koskoca okyanusta Sen yaklaştıkça kayboldular Kanadını mı yaraladı Kuğu maskeli akbabalar Kimse duymadı mı ötüşünü Hiç mi dinmedi fırtınalar Kimse sormadı mı Yüzündeki gülücüğü Süzülürken yaşlar Öpülmeden iyileşir mi Yürekteki yaralar
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 22.01.2015 23:32:18

» Cevap Veren EmreKavlu

• Tutkun Üye
    Durumu Dışarda
  • Aşkın üç hali Söyleyemedim Ne yapıyorsun Ne yaptın Ne yapacaksın Diye sordun Seni düşündüm Seni düşünüyordum Seni düşüneceğim Aşkın üç halini Çekeceğim
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 22.01.2015 23:36:52

» Cevap Veren EmreKavlu

• Tutkun Üye
    Durumu Dışarda
  • Pervane Sen benim özlemimsin Sevmeye kıyamadığımsın İncitmeye korktuğumsun Ben ise bir ateş oldum sana Uçar da gelirsen bana Yanarsa bedenin Ruhun kanarsa Ah o gözlerin Unutamadığım Nasıl bilemezsin Yanmak İçin için Yakmadan seni Sevmek Uzak çok uzak Sevmek yakmadan seni Böyle mi olacak Böyle mi olacak
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 22.01.2015 23:42:51

» Cevap Veren EmreKavlu

• Tutkun Üye
    Durumu Dışarda
  • Aşk Sevgi sormuş aşka Ne zaman büyüyeceğim Ne zaman acı çekeceğim Ne zaman uykum kaçacak Ne zaman yüzüm al al olacak Ne zaman adım aşk konacak Aşk demiş sevgiye Kim ki kapılıp ateşine Yanacağını bile bile Etrafında pervane Sende yok olup Sende var olur O gün adın aşk konur
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 22.01.2015 23:48:27

» Cevap Veren EmreKavlu

• Tutkun Üye
    Durumu Dışarda
  • İki dudak boyu Masada bir sen bir ben Birde iki fincan kahve İmkansızlık bir de İki dudak boyu Büyük mesafe Bir vurgun senden kalan Gülücüğüm Ne ağzımdaki telve Ne gönlümdeki neşe Gecede uyutmayan Sensizlik işte
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 22.01.2015 23:53:15

» Cevap Veren EmreKavlu

• Tutkun Üye
    Durumu Dışarda
  • Babamı hatırlarım Zamanlar olur Adımı unuturum Yokluğa konulurum Dostta kıtlığım olur Selamsız geçenlerim bulunur Yaralarımı soğuturum Kaybolduğum olur Kimsesiz parasız Aşksız olurum Boşlukta dururum Yırtıklarım olur Babamı hatırlarım Kendi kalbimi Kendim yamarım
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 22.01.2015 23:58:49

» İstatistikler

• Üst Kategori Sayısı
  • 9
  • Üst Forum Sayısı
  • 35
  • Alt Forum Sayısı
  • 7
  • Konu Sayısı
  • 922
  • Cevap Sayısı
  • 2835
  • Son 24 Saat İçinde Girenler
  • 0

• kan
  • 0
  • 770
  • muhittin
  • muhittin

» Copyright

2o11-2012 © K4DjR
Sitemizde yayınlanan filmler dosyalar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal içeriklerin bir kısmı kopyadır ve tanıtım amaçlıdır hak sahiplerinin isteği doğrultusunda siteden 24 saat içinde kaldırılır Ayrıca sitemizde bulunan içeriklerin bi kısmı orjinal kalitesinde değildir hayal kırıklığına uğramamak için orjinallerini satın almalısınız ve içerikleri bilgisayarınızda 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç sayılır Butür içeriklerden sitemiz sorumlu değildir ekleyen ve kullanan üyeler tüm sorumluluğu kabul etmiş sayılır. sanalbasin.com üyesidir SiteMap | © C.C.P.